آیا دمنوش نیوشا برای لاغری خوب است ؟
ایا دمنوش لاغری نیوشا تاثیر دارد؟
دمنوش های لاغری نیوشا تاثیر داره؟
دمنوش های لاغری نیوشا چیست؟
آیا دمنوش لاغری نیوشا صحت دارد؟

آیا نیوشا محصولی به نام دمنوش لاغری دارد؟

خیر، نیوشا محصولی به نام دمنوش لاغری نیوشا ندارد. دمنوش‌های نیوشا هر کدام خواصی دارند که مشخص بوده و جزو خواص ذاتی گیاهی است که به عنوان دمنوش در حال عرضه است. بعضی از دمنوش‌ها خاصیت بالا بردن متابولیسم بدن و چربی‌سوزی دارند. بعضی دیگر خاصیت آرامش بخش و ضد استرس و پرخوری عصبی دارند. برخی موجب کاهش اشتها می‌شوند و الی آخر. مشاوران دمنوش نیوشا آموزش می‌بینند تا چطور ترکیبی از این دمنوش‌ها را به افرادی که دچار اضافه وزن هستند پیشنهاد دهند تا بتوانند به کاهش وزن آن‌هاکمک کنند.


این روزها در فضای مجازی تبلیغات مختلفی درباره لاغر شدن می‌بینیم. از تبلیغ لاغری با فکر کردن گرفته تا تبلیغ انواع رژیم‌ها و باشگاه‌های لاغری. اما چیزی که پدیده‌ای نوظهور در عرصه تبلیغات مرتبط با لاغری است دمنوش‌هایی است که ادعا می‌شود می‌توانند لاغر کنند. در این مطلب این موضوع را بررسی خواهیم کرد.

دمنوش‌ها ریشه در طب سنتی دارند:

دمنوش به نوشیدنی اطلاق می‌شود که عصاره اثربخش آن که محلول در آب است، توسط آب جوش حل شده و به درون آب منتقل می‌شود و فرد با نوشیدن آن می‌تواند از اثرات مفید آن گیاه بهره گیرد. در طب سنتی ما ایرانیان که بسیار ریشه‌دار و قوی بوده و پایه بسیاری از داروهای امروزی و تحقیقات علمی دنیا است از گیاهان مختلفی برای امراض گوناگون استفاده می‌شود. روش‌های مختلفی برای استخراج ماده موثر یک گیاه در طب سنتی وجود دارد که یکی از راه‌های بسیار پر استفاده استفاده از آب است که دمنوش، مایع حاصل از این روش است.

نیوشا، شرکتی با پیشینه قوی و اصل و نسب ‌دار:

نیوشا شرکتی است با سابقه طولانی در زمینه تولید و بسته‌بندی انواع چای که در راستای حرکت براساس نیازهای مشتریان در هزاره سوم، به صورت جدی تولید و بسته‌بندی چای‌های طعم‌دار، دمنوش‌های گیاهی طبیعی و پودرهای قهوه فوری را آغاز کرده است.

دمنوش‌های نیوشا، تحفه‌ای از طبیعت:

محصولات تولیدی شرکت نیوشا تماماً طبیعی بوده و دوز مصرف آن‌ها برای یک بار استفاده از هر تی‌بگ تنظیم شده است. این شرکت توانسته است در هر تی‌بگ تولیدی خود قسمتی از طبیعت سخاوتمند را برای مصرف‌کنندگان خود به ارمغان آورد.

کیفیت دمنوش‌های نیوشا:

نیوشا، تمامی گیاهان مورد استفاده خود را از باکیفیت‌ترین تامین‌کنندگان خریداری کرده و در خط تولید خود مورد مصرف قرار می‌دهد. همچنین این شرکت دارای مزرعه چای اختصاصی در بهترین نقطه کشور از لحاظ قابلیت کشت چای بوده و قسمت اعظمی از چای مصرفی را با شعار “از خاک تا خانه” تولید می‌کند.  کلیه تولیدات این شرکت فاقد هرگونه اسانس و رنگ مصنوعی بوده و در بعضی از محصولات عصاره خالص گیاه از طریق روش‌های پیشرفته جداسازی و روی گیاه چای پوشش‌دهی شده‌اند. همچنین تمامی تولیدات این شرکت قبل از ارائه به بازار توسط تکنولوژی پیشرفته پرتودهی، از وجود هرگونه آلودگی احتمالی پاک می‌شوند.

محصولات نیوشا چه مجوزهایی دارند؟

محصولات نیوشا دارای علامت استاندارد به شماره 9050012941، مجوز از وزارت بهداشت و اداره نظارت بر مواد غذایی به شماره 1621920، پروانه بهره‌برداری از وزارت صنعت معدن و تجارت به شماره 102880، پروانه کسب بازاریابی شبکه‌ای به شماره 426924780 است.

تبلیغات مبنی بر لاغرکنندگی دمنوش‌های نیوشا بر چه اساسی است؟

تبلیغاتی که در زمینه خواص دمنوش نیوشا برای لاغری انجام می‌شود عموماً بر دو اساس استوار است. اول خاصیت ذاتی گیاهانی که در دمنوش‌ها استفاده می‌شوند که قبلاً ذکر شد. دوم نتایجی که مصرف‌کنندگان این دمنوش‌ها کسب کرده و رضایت خود را به نحوی انتشار داده‌اند.

چرا دمنوش‌های نیوشا در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها یافت نمی‌شود؟

نیوشا شرکتی است که محصولاتش را صرفاً از طریق شبکه فروش منحصر به فرد خود عرضه می‌کند. این شبکه شامل هزاران مشاور آموزش دیده‌ای است که مشتریان‌شان را می‌شناسند و به آن‌ها متعهد و پاسخگو هستند. از آنجا که محصولات این شرکت تماماً سلامت محور هستند، سیاست شرکت نیوشا مبنی بر این است که محصولات صرفاً با انجام مشاوره توسط فرد آموزش‌دیده به فروش برسد نه به صورت صامت در قفسه‌های فروشگاه تا در صورت بروز هرگونه اشکال یا داشتن هرگونه سوال، خریدار بتواند مشکل را از شخص مشاور پیگیری کند. همچنین طبق قوانین وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره فعالیت شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای، این شرکت‌ها ملزم به عدم فروش محصولاتشان از طریق فروشگاه‌های فیزیکی هستند.

آیا شرکت نیوشا برای لاغر شدن افراد تضمین می‌دهد؟

 

تضمین دادن برای محصولی که جنبه سلامتی دارد، صرفاً فریب تبلیغاتی است. چرا که  قسمتی از اثربخشی همه محصولات سلامتی متعلق به درمانگر است، قسمتی متعلق به ماده درمانی و قسمت بزرگی متعلق به شخص درمان‌شونده. حتی در مواردی که بهترین پزشکان، عمل جراحی را با بهترین تجهیزات و به صورت فوق‌العاده موفق انجام می‌دهند، این مراقبت‌های پس از عمل درمان‌شونده است که تکمیل‌کننده درمان قطعی او است و در صورت عدم رعایت، کل روند درمان را با شکست مواجه خواهد کرد.

در مبحث لاغر شدن این موضوع بسیار پر رنگ‌تر ظاهر می‌شود. چراکه لاغر شدن یک پروسه زمان‌بر است و نیاز به روحیه‌ای خستگی ناپذیر و اراده‌ای محکم دارد. ماده موثر جهت افزایش سوخت‌و ساز بدن در برخی دمنوش‌های نیوشا موجود است؛ اما اینکه نظم در مصرف رعایت شود؛ ذهنیت مثبت نسبت به کاهش وزن وجود داشته باشد و به دستورالعمل‌های ارائه شده هنگام عرضه این دمنوش‌ها عمل شود موضوعی است که کاملاً به فرد متقاضی لاغری با دمنوش بستگی دارد تا آنجا که می توان گفت:

تمام افرادی که با استفاده از دمنوش‌های نیوشا به تناسب اندام رسیده‌اند و تعداد آن‌ها نیز زیاد است، همگی دستورالعمل‌ها را تماماً رعایت کرده‌اند.

چگونه می توان دمنوش نیوشا را برای لاغر شدن سفارش داد؟

اگر تصمیم خود را برای استفاده از دمنوش‌های نیوشا گرفته‌اید باید بدانید که سفارش دادن آن‌ها به راحتی نوشیدن یک فنجان دمنوش است!

این روزها درزندگی بی تحرک ما که پر از رژیم های ناسالم و انواع فست فودها و غذاهای چرب و خیلی شیرین است، استفاده از پکیج دمنوش لاغری پیشنهاد عالی برای کاهش وزن است. اگر شما مایل به استفاده از دمنوش های کاهش وزن دیگر محصولات نیوشا که برای کاهش وزن استفاده میشود هستید ، روی لینک زیر کلیک کنید و به بخش پک لاغری بروید .

برای مشاوره و خرید محصولات چای و دمنوش نیوشا کلیک نمایید.

.
.
.


پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *